KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13857022
nr 1385 7022
Sven Rydén
(f. 1925), Sverige
Tusch, Signerad. Motivet: 22x18cm, yttermått inklusive ram: 33x28cm
Sven Rydén, född 1925 i Bollnäs, svensk tecknare.
Utrop:
500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:48:21